© 2020 by Breinvoorkeuren NBI®.

  • Grey Twitter Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

NBI® Licentiehouders

Op deze pagina vindt u NBI® gecertificeerde licentiehouders, waarvoor ze NBI® toepassen en hun contactgegevens.

NBI® vragenlijsten zijn professionele producten en geen self-assessment tools of pop-quizzes. Dus de vragenlijsten zijn alleen in te vullen via onze NBI®-gecertificeerde licentiehouders. 

Alleen gecertificeerde licentiehouders hebben toegang tot een inlogcode.

Let op: Accepteer geen NBI®-uitleg van een trainer die geen gecertificeerde NBI® licentiehouder is.

Nederlands Agentschap

Koen Zonneveld

Oprichter en mede eigenaar Breinvoorkeuren NBI® Agentschap

Adviseur - Trainer - Arbo specialist - Schrijver

OR-, arbo- en duurzame inzetbaarheid training en adviseuren

E: info@koenzonneveld.nl

M: 06 25 15 85 60

W: www.koenzonneveld.nl 

Makheni Zonneveld

Mede eigenaar Breinvoorkeuren NBI® Agentschap

Spreker - Trainer - Coach - Storyteller, Schrijfster

Management- , diversiteit-, duurzame inzetbaarheid- en  teambuilding training

Face2Face en Online coaching. Talen: Nederlands en Engels 

E: makheni@makheni.com
M: 06 25 15 85 60

W: www.diversiteitspecialist.nl (NL)

W: www.makheni.com (Engels)

NBI® Licentiehouders

Gonda Duivenvoorden

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Coach - Schrijfster

Management training, teambuilding en zakelijke coaching

E: gduivenvoorden@brainworkcommunicatie.nl
M: 06 12 74 64 31

W: www.brainworkcommunicatie.nl

JOhan Berends

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Team coach - Schrijver

OR-training, management training en teambuilding 

E: johan@metamorfase.nl
M: 06  83 56 18 29

W: www.metamorfase.nl

Vincent Dijs

NBI® Licentiehouder

Trainer - Adviseur - Coach - Docent 

OR-training, coaching en teambuilding

E: vincentdijs@gmail.com

M: 06 26 24 49 08

W: www.avmtraining.nl

Sjoerd de Waal

NBI® Licentiehouder

Trainer - Executive coach - Schrijver

Management training, executive coaching en teambuilding 

E: info@trainnovation.nl
M: 06 28 14 94 02

W: www.trainnovation.nl

Stef Soons

NBI® Licentiehouder

Trainer - Teamcoach

OR- en management training en teambuilding 

E:  info@stefsoons.nl:

M: 06 52 33 38 15

W: www.stefsoons.nl

Rinske Ter Wille-Cornelissen

NBI® Licentiehouder

Specilalist jongeren coach

Studie- en loopbaanadvies

E: Rinske@keuzekunst.nl
M: 0
6 12 90 94 01

W: www.keuzekunst.nl

Ed Verhage

NBI® Licentiehouder

Trainer - Onderwijsspecialist

Management training en teambuilding in het onderwjs

E: info@edverhage.nl
T: 0
85 - 0606 110

W: www.sqope.org

Albert Struik

NBI® Licentiehouder

HR Consultant - Registermediator - Trainer

HR Consultancy, Mediation, Training en Coaching

E: a.struik@qhrm.nl
M: 0
6 51 49 47 41

W: www.qhrm.nl

Titeke Postma

NBI® Licentiehouder

Trainer - Coach - Zwemonderwijs specialist

Training sport, zwenonderwijs, teamcoaching en training voor  leidinggevenden

E: info@propulztp.nl
M: 0
6 44 86 09 98

W: www.propulztp.nl

Saskia Smet

NBI® Licentiehouder

Coach en Trainer (Nederland en Belgie)

 

Training en online management- en business coaching 

E: saskia@numentum.be
M: +32
477 44 75 48
W: www.numentum.be

Annette Bedke

NBI® Licentiehouder

Coach, loopbaanadviseur, Ouder- en kind coach

Reïntegratie en reïntegratie 2de spoor, leerproblemen en coaching

E: annette@puntnuadvies.nl
M: 0
6 25 06 34 49

W: www.puntnuadvies.nl

Pauline Nonnekes

NBI® Licentiehouder

Specialist carrière coach

Carrière coaching van tieners en studenten

E: Pauline@neednewshoes.com
M: 0
6 46 36 20 91

W: www.neednewshoes.com

Arja Dijkhout

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Communicatie specialist

Lezigen en workshops - gedragsverandering en teambuilding

E: arja@nieuwewending.nl
M: 0
6 49 76 57 71

W: www.nieuwewending.nl

Yvette Leuftink

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Communicatie specialist 

Lezingen en workshops - gedragsveranderingen en teambuilding

E: yvette@nieuwewending.nl
M: 06 27 15 51 83
W: www.nieuwewending.nl

Emmy Duckers

NBI® Licentiehouder

Trainer - Coach - SLoopbaanadviseur

Management training, teambuilding en zakelijke coaching

E: info@mtraining.nl
M: 06 39 60 84 96
W: www.mtraining.nl  www.meerwerkplezier.nl

Maaike de Haan

NBI® Licentiehouder

Psycho Sociaal Coach/Trainer

Coaching & Training gericht op verandervraagstukken op het gebied van veerkracht van zowel teams- als individuen

E: maaike@vitamineaandacht.com
M: 06 12 79 50 23
W: www.vitamineaandacht.com

Anja van der Vegte

NBI® Licentiehouder

Coach - Loopbaanadviseur

Organisatie-, team en loopbaancoaching

E: info@medies-coaching.nl
M: 06 11 52 40 44

W: www.medies-coaching.nl

Jeanine van Varik Houben

NBI® Licentiehouder

Personal branding expert - Coach

Personal branding workshops. Persoonlijk advies, style en imago coaching

E: jeanine@brandingthetrueyou.nl
M: 06 19 70 27 90
W: www.brandingthetrueyou.nl

Emma Bijnen

NBI® Licentiehouder

Trainer - Coach 

Workshops en coaching: talentontwikkeling, loopbaanadvies en werving en selctie

E: emma.bijnen@qtalent.nl
M: 026 389 8098

W: www.qtalent.nl

Jolanda de Graaf

NBI® Licentiehouder

Coach - Loopbaanadviseur

Onderwijs/studie advies, carriëre advies en coaching

E: joldegraaf@hotmail.com
M: 06 29 25 91 19

Wilma Bevers

NBI® Licentiehouder

Trainer - Adviseur - Conflictcoach - Docent

Training en advisering: management en Ondernemingsraden, Loopbaanadvies

E: wbevers@zaakkennis.nl
M: 06 24 58 47 69
W: Zaakkennis.nl

Ingrid van Gent

NBI® Licentiehouder

Adviseur - interim manager

Organisatie-adviseur en interim management

E: ingridvangent@klandizium.nl
M: 06 41 26 88 35
W: www.klandizium.nl

Marianne Roelofs

NBI® Licentiehouder

Ondernemerscoach 

Coaching - ZZPers en MKB

E: info@marianneroelofs.nl
M: 06 52 12 69 48
W: www.marianneroelofs.nl

Stephanie van Rossum

NBI® Licentiehouder

Trainer - Coach 

Training / coaching: Management, team, klantgerichtheid en effectief gedrag

E: info@vigo.nu
M: 06 18 72 86 66
W: www.vigo.nu

Jolanda Verhoef

NBI® Licentiehouder

Trainer - Onderwijspecialist

Management training en teambuilding in het onderwjs

E: dijkstra.verhoef@gmail.com
M: 06 22 33 44 48
W: www.verhoef-onderwijs.nl

Bertus Ten Pas

NBI® Licentiehouder

Trainer: Ondernemers en MKB

Training: Effectiever leidinggeven en communicatie

E: bertus@allesvoorgoedearbeid.nl
M: 06 54 20 86 26
W: www.allesvoorgoedearbeid.nl

Rick Struik

NBI® Licentiehouder

HR Consultant - Recruiter - Coach

HR Consultancy, Recruitment en Coaching

E: r.struik@qmatch.eu
M: 06 45 51 80 85
W: www.qmatch.eu

Lena Nattke

NBI® Licentiehouder

HR Consultant - Recruiter - Carrière Coach

 

HR Consultancy, Recruitment en Carrière Coaching

E: Lena-Nattke@web.de
M: 0049 15 73 65 71
W: www.qhrm.nl

Linda Bongers

NBI® Licentiehouder

Loopbaanadviseur

Carrière coaching

E: linda@bongerscoaching.com
M: 06 10 63 51 39‬
W: www.bongerscoaching.nl

Pieter Kas

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Coach

Training: OR (SBI-Formaat)  en teambuilding. Aanvulling op judo-workshops

E: Pieterkas@harakuzushi.nl

M: 06 – 12 04 41 10
W: www.harakuzushi.nl

Dorothy van Slooten

NBI® Licentiehouder

Trainer 

Trainingen en coaching van ondernemingsraden

E: info@dvsadvies.nl
M: 06 51 26 43 32
W: http://nl.linkedin.com/in/dorothyvanslooten/

Wim van Santbrink

NBI® Licentiehouder

Trainer - Coach

Training en coaching: OR, management en teambuilding. 

E: wim@nvgtr.nl / wvs@mzleeuw.nl
M: 06 29 05 69 09 / 06 83 44 00 40 (secretariaat)
W: www.mzleeuw.nl

Betty Dorgelo

NBI® Licentiehouder

OR Trainer 

OR-training: Teams, P&O/Arbeidsrecht, ARBO en organisatie-ontwikkelingen

E: betty@dorgelo-training.nl
M: 06 24 26 86 70
W: www.dorgelo-training.nl

Colette Forma

NBI® Licentiehouder

Adviseur - Trainer - Coach

Verandermanagement, leiderschap en teamontwikkeling

E: colette@lab-c.nl
M: 06 55 30 33 99
W: www.lab-c.nl

Karin Kamman

NBI® Licentiehouder

Communicate specialist - Coach

Communicatie advies. Persoonlijke coaching, studie- en beroepskeuze 

E: Karin@2kpc.nl
M: 06 53 41 79 78
W: www.k2pc.nl

Marjolein van Pel

NBI® Licentiehouder

Beleidsadviseur Crisiscommunicatie

Werkzaam bij Veiligheidsregio Kennemerland

E: mvanpel@vrk.nl

M: 06 10 89 00 75